KASA 4FUN NA WEEKEND

4FUN.TV ma dla Was dużą kasę do zgarnięcia! Czy jest coś lepszego niż realizacja weekendowego szaleństwa?

Co trzeba zrobić?

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – wystarczy w oryginalny i przekonujący sposób opisać na co przeznaczy się wygraną.

Co tydzień do wygrania będzie 1000 zł na weekendową zabawę marzeń.
Akceptacje Postanowienia Regulaminu Konkursu

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez 4FUN MEDIA S.A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4FUN MEDIA S.A. z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celu marketingu własnych produktów i usług.
Zobacz więcej

TAK, chcę być informowany/a e-mailowo o wydarzeniach, materiałach, promocjach i ofertach specjalnych 4FUN MEDIA S.A. oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od 4fun Media S.A. z siedzibą w Warszawie oraz od podmiotów współpracujących z 4fun Media S.A. z siedzibą w Warszawie, wskazanych pod niniejszą zgodą na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez 4fun Media S.A. oraz w/w podmioty współpracujące w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.
Zobacz więcej Podmioty współpracujące

TAK, chcę być informowany o wydarzeniach, materiałach, promocjach i ofertach specjalnych podmiotów współpracujących z 4FUN MEDIA S.A.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez 4fun Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „Spółka”) wymienionym poniżej podmiotom współpracującym ze Spółką podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celu marketingu produktów i usług w/w podmiotów współpracujących.
Zobacz więcej Podmioty współpracujące

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.
Zobacz więcej

Wyślij zgłoszenie

Podziel się na fejsieWyciągnij maxa z funu!

Copyright©2017 4fun Media S.A